immagine_2023-07-04_184331171.png
Ocena klientów:
4.7/5

Płatność przy odbiorze i bezpłatna wysyłka

Samodopasowujące się soczewki korekcyjne z technologią automatycznego ustawiania ostrości i zmienną korekcją dla każdego oka

JEDNA PARA okularów z wszystkimi podziałkami, których potrzebujesz, nie będziesz już musiał zmieniać okularów, możesz używać tylko jednej pary, nawet jeśli masz różne podziałki dla każdego oka.

Uwaga! Oferta za jedyne 139,00 zł z wysyłką w 48 godzin i płatnością przy odbiorze wygasa dzisiaj 12/04/2024

Cena wywoławcza

279 zl

Oferta dla słońc
139.00 zl

AUTOFOKUS

NIEZNISZCZALNY

ELASTYCZNE AUKCJE

DLA OBU PŁCI

JAK ONI PRACUJĄ

Wystarczy, że założysz OKULARY ONE POWER ZOOM, a Twoje oczy spontanicznie i automatycznie znajdą idealną ostrość w zależności od tego, na co patrzysz.

Będziesz mógł wtedy poczytać dobrą książkę nad morzem, wykorzystać je do oglądania z daleka lub dla zmęczenia.

Jest to rewolucyjna technologia Flex Focus Optics, której oko automatycznie ustawi ostrość, wybierając odpowiednią gradację, aby pokazać Cię z jak najlepszej strony!

MOŻESZ RÓWNIEŻ WYMIENIĆ SIĘ ZE SWOJĄ RODZINĄ

Nie ma znaczenia, ile stopni masz w oczach. dzięki samoregulującym się funkcjom soczewki dopasowują się do tego, na co patrzysz i mogą być używane przez wszystkie osoby ze stopniowaną skalą od 0,5 do 2,75 dioptrii.

WYGODNE I ODPORNE

Niezwykle mocny, wygodny i stylowy! – Wykonane z wysokiej jakości materiałów, mają modny design. Idealne zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn!

immagine_2023-07-04_184411895.png

WYJĄTKOWA I REWOLUCYJNA PARA OKULARÓW, KTÓRE MOŻESZ WIDZIEĆ Z DALEKA LUB BLISKA, CZYTAĆ GAZETY Z BLIKA, KORZYSTAĆ Z TELEFONU KOMÓRKOWEGO, PISAĆ NA KOMPUTERZE LUB CZYTAĆ KSIĄŻKĘ. SĄ SAMOREGULUJĄCE SIĘ! TO JEST REWOLUCJA!
Zachęcamy do skorzystania z Oferty startowej, którą producent udostępnił tylko polskim klientom:

Tylko oferta limitowana

139.00 zl

zamiast 279 zł

Płatność przy odbiorze i bezpłatna wysyłka

IDEALNE NA KAŻDĄ OKAZJĘ

CZYTAJ KSIĄŻKĘ

OGLĄDAJ TELEWIZJĘ

NAWRÓĆ IGŁĘ

PRZECZYTAJ ULOTKĘ Z LEKAMI

NIEWYTRZYMAŁY MATERIAŁ, Z KTÓREGO SĄ WYKONANE SPRAWIA, ŻE SĄ SUPER ODPORNE

Nie będziesz już musiał obawiać się, że pękną w wyniku przypadkowych upadków. Zauszniki z kolei są super elastyczne, wygodnie i bez problemu dopasowują się do twarzy.

One Power Zoom: Unisex i modny

Potrzebujesz pary okularów, które pasują zawsze, gdy Twój wzrok się pogarsza lub poprawia, bez kosztownych badań wzroku? Chcesz stylowych okularów, które bez problemu dopasują się do Ciebie i członków Twojej rodziny?

W takim razie jeden zoom elektryczny jest właśnie dla Ciebie!

Nasi klienci nie mogą się mylić...

4783 Recenzje klientów

5 gwiazdy

4 gwiazdy

3 gwiazdy

2 gwiazdy

1 gwiazda

Marta A.
Marta A.
Leggi Tutto
"Świetny produkt. Nie widzę zbyt dobrze rzeczy z daleka, ale dzięki temu jestem w stanie zobaczyć wszystko, co chcę zobaczyć. Lekkość nie powoduje ciągłego zsuwania się oprawek z nosa. Widać bardzo dobrze i słońce już mi nie przeszkadza. jedyna wada, że ​​przyjechali trochę późno, ale wybaczam im 🙂”
Mark P.
Mark P.
Leggi Tutto
„Zacznę od stwierdzenia, że ​​mam 2 stopnie w jednym oku i 2,50 w drugim, ale wziąłem je i postąpiłem słusznie! Najlepsze jest to, że naprawdę możesz ich użyć do wszystkiego. zmieniają intensywność światła i możesz czytać w słońcu bez żadnego dyskomfortu. dla mnie, który ma trudności z czytaniem z bliska i widzeniem z daleka, są naprawdę wyjątkowi, bo w okularach robię wszystko"
Alina M.
Alina M.
Leggi Tutto
"Dotarło dzisiaj. Opakowanie jest bardzo ładne i dobrze wygląda.Każdy, kto nosi okulary, ma problem zwłaszcza latem...te rozwiązują problem i są bardzo estetyczne.Jakość materiałów wydaje się doskonała, podobnie jak widzenie!"

JAK ZAMÓWIĆ

Zamów pozostawiając dane w formularzu poniżej

Operator zadzwoni do Ciebie, aby potwierdzić zamówienie i odpowiedzieć na wszelkie pytania

Twoje zamówienie wysyłamy kurierem ekspresowym w ciągu 24 godzin

Zapłacisz dopiero po otrzymaniu zamówienia w domu

immagine_2023-07-04_184607259.png

Cena wywoławcza

279 zl

Oferta dla słońc
139.00 zl

✅ DLA TWOJEJ GWARANCJI✅

Dokładamy wszelkich starań, aby produkt dotarł w dowolne miejsce w Polsce w ciągu 48 godzin.

Uwaga! Oferta za jedyne 139,00 zł z wysyłką w 48 godzin i płatnością przy odbiorze wygasa dzisiaj 12/04/2024

WYPEŁNIJ FORMULARZ ABY ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE

immagine_2023-07-04_184540346.png

Następnie skontaktuje się z Tobą jeden z naszych Konsultantów, który udzieli Ci pomocy całkowicie Bezpłatnie

CZĘSTE PYTANIA

Zazwyczaj kurier GLS dostarcza przesyłkę maksymalnie w ciągu 2-3 dni.

Tak, aby zagwarantować większy komfort i bezpieczeństwo oferujemy płatność przy odbiorze, możesz zapłacić kurierowi bezpośrednio po dotarciu do domu!

Wysyłka jest całkowicie BEZPŁATNA

Oczywiście! Jeśli jeszcze nie wypełniłeś formularza zamówienia i nie jesteś zdecydowany co zrobić, wypełniając go skontaktuje się z Tobą telefonicznie jeden z naszych operatorów, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania przed zakupem!

Nel caso avessi già compilato il modulo, ti invitiamo a contattarci alla nostra email.

Oczywiście, jeśli zauważysz symbol kłódki z https w lewym górnym rogu, gwarantuje to, że Twoje dane zostaną przesłane w sposób całkowicie bezpieczny do naszych operatorów, którzy zajmą się wysyłką produktu.

Puoi leggere per approfondire l’argomento le nostre privacy policy 

Questo sito pubblicizza il prodotto per conto di
NENI INVEST LTD

Email: Assistenzaneni@gmail.com

Copyright 2022:
This site is not a part of the Facebook Website or Facebook Inc. Additionaly. This site is NOT endorsed by FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.
Discaimer: I risultati sono soggettivi e possono variare da persona a persona

UWAGA: produkty polecane na tej stronie są sprzedawane w afiliacji, dlatego nie jesteśmy ani producentem, ani oficjalnym sprzedawcą każdego pojedynczego produktu, który można znaleźć na naszej stronie. Dlatego w przypadku jakichkolwiek próśb o zwrot pieniędzy lub innych problemów z produktami zamówionymi za pośrednictwem witryny należy zawsze zwracać się do oficjalnego sprzedawcy. Nadal będziemy dostępni, aby Ci pomóc i udzielić wsparcia.
Produkty są sprawdzane w celach informacyjnych: nie można w żaden sposób zagwarantować pewnych wyników, szanse powodzenia każdego wyniku różnią się w zależności od klienta.
Ten blog nie jest gazetą, ponieważ jest aktualizowany bez żadnej okresowości. Nie można go zatem uznać za produkt redakcyjny zgodnie z prawem n. 62 z 03.07.2001r. Niektóre zdjęcia i recenzje na blogu zostały znalezione w sieci, jeśli uważasz, że mogą one naruszać Twoje prawa, daj nam znać, a zostaną one niezwłocznie usunięte.