Ocena klienta:
4.7/5

Pagamento alla Consegna e Spedizione Rapida

Najlepszy środek na komary!

Uwaga! Oferta za 169 zł z Wysyłka w 48 godzin i Płatność za pobraniem wkrótce wygaśnie: 16/07/2024

Cena wywoławcza

338 PLN

TYLKO OFERTA

169 PLN

O czym to jest?

Zanzastop pozwoli Ci trwale pozbyć się komarów! Jest to produkt fotokatalityczny wolny od zapachów, chemikaliów, trucizn i promieniowania. Uwalnia falę UV, która jest w stanie przyciągnąć komary i zatrzymuje je w pojemniku pod spodem, dopóki nie zostaną zabite.

Jest super cichy, tylko 30 dB, co czyni go idealnym do użytku również w sypialniach. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom zmieścisz go do torby lub walizki i zawsze będziesz mieć przy sobie. Komary będą tylko złym wspomnieniem!

DLACZEGO ZANZASTOP JEST NAJLEPIEJ SPRZEDAJĄCYM SIĘ WE WŁOSZECH:

100% SKUTECZNOŚCI:

Komary nie będą już problemem. Koniec z martwieniem się o rozpylanie sprayów odstraszających lub cewek oświetleniowych. Zanzastop zrobi wszystko

BEZWONNY I CICHY

Ponieważ nie generuje żadnego hałasu ani zapachu, Zanzastop jest również idealny do środowisk, w których są dzieci lub zwierzęta

ŁATWE DO CZYSZCZENIA

Wystarczy otworzyć lampę, aby móc ją bez problemu wyczyścić

DO WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ

Bez problemu i bez najmniejszej utraty skuteczności można go stosować zarówno w domu, jak i na zewnątrz

Korzyści

Zanzastop wabi i łapie owady dzięki światłu LED i przepływowi powietrza, bez użycia jakichkolwiek środków chemicznych, trucizn czy promieniowania. Dzięki temu jest w 100% bezpieczny dla każdego człowieka i zwierzęcia, a także ekologiczny.

Co więcej, dzięki praktycznemu kablowi USB, w który jest wyposażony, można go używać w każdym środowisku, w którym znajduje się gniazdo USB, ładowarka z wejściem USB, a nawet power bank. Pozbycie się komarów nigdy nie było łatwiejsze!

photo5793970166193829947.jpg

Zalecamy skorzystanie z oferty startowej, którą producent udostępnił tylko włoskim klientom:

Tylko oferta limitowana

169 PLN

zamiast 79€

Płatność przy odbiorze i wysyłka ekspresowa

Nasi klienci nie mogą się mylić...

4783 Recenzje klientów

5 Gwiazdek

4 Gwiazdek

3 Gwiazdek

2 Gwiazdek

1 Gwiazdka

Marysia M.
Marysia M.
Leggi Tutto
Naprawdę wygodne, używam ich każdego lata już od 3 lat i czuję się w nich świetnie. Nie wydziela uciążliwego zapachu i jest rozbrajająco skuteczny. Często używam go również podczas biwakowania i jest również idealny do tego zastosowania.
Krysia S.
Krysia S.
Leggi Tutto
W zeszłym roku komary nas zmasakrowały mimo rozsianych po ogrodzie różnych zwojów, a ja tym razem wolałem uprzedzić i poszukać rozwiązania "technologicznego". Konkretnie wybrałem to rozwiązanie, kierując się świetnymi opiniami. To, co otrzymałem, od razu mnie usatysfakcjonowało pod względem wykonania: bardzo solidne i masywne i niezbyt nieporęczne. Przetestowałem to i robi dokładnie to, co obiecuje. Zalecana
Jan A.
Jan A.
Leggi Tutto
Po 15 dniach użytkowania jestem bardzo zadowolony, eliminuje wszystkie błędy, działa świetnie, czyści szybko i komfortowo. Doskonały stosunek jakości do ceny. Używam go w zewnętrznej altanie osłoniętej moskitierą, aby wyeliminować wszelkie owady, które i tak wejdą. Odkąd go używam, nie ma ani jednego błędu.

JAK ZAMÓWIĆ

Zamów pozostawiając dane w formularzu poniżej

Operator zadzwoni do Ciebie, aby potwierdzić zamówienie i odpowiedzieć na wszelkie pytania

Twoje zamówienie wysyłamy kurierem ekspresowym w ciągu 24 godzin

Zapłacisz dopiero po otrzymaniu zamówienia w domu

photo5793970166193829947-1.jpg

Cena wywoławcza

338 PLN

TYLKO OFERTA

169 PLN

WYPEŁNIJ FORMULARZ ABY ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE

deliv-icon-copia-3-1-1-1.png

Następnie skontaktuje się z Tobą jeden z naszych Konsultantów, który udzieli Ci pomocy całkowicie Bezpłatnie

Ta strona reklamuje produkt w imieniu
NENI INVEST LTD

Email: Assistenzaneni@gmail.com

Copyright 2022:
Ta witryna nie jest częścią witryny Facebook ani Facebook Inc. Dodatkowo. Ta witryna NIE jest wspierana przez FACEBOOK jest znakiem towarowym firmy FACEBOOK, Inc.
Zastrzeżenie: Wyniki są subiektywne i mogą się różnić w zależności od osoby

UWAGA: produkty polecane na tej stronie są sprzedawane w afiliacji, dlatego nie jesteśmy ani producentem, ani oficjalnym sprzedawcą każdego pojedynczego produktu, który można znaleźć na naszej stronie. Dlatego w przypadku jakichkolwiek próśb o zwrot pieniędzy lub innych problemów z produktami zamówionymi za pośrednictwem witryny należy zawsze zwracać się do oficjalnego sprzedawcy. Nadal będziemy dostępni, aby Ci pomóc i udzielić wsparcia.
Produkty są sprawdzane w celach informacyjnych: nie można w żaden sposób zagwarantować pewnych wyników, szanse powodzenia każdego wyniku różnią się w zależności od klienta.
Ten blog nie jest gazetą, ponieważ jest aktualizowany bez żadnej okresowości. Nie można go zatem uznać za produkt redakcyjny zgodnie z prawem n. 62 z 03.07.2001r. Niektóre obrazy i recenzje na blogu zostały znalezione w sieci, jeśli uważasz, że mogą one naruszać Twoje prawa, daj nam znać, a zostaną one niezwłocznie usunięte.